Navigácia

VÝCHOVNÉ PORADENSTVO KEDY ZMATURUJEM PRIHLÁŠKA NA VŠ Termíny podania prihlášok na VŠ Žiak so ŠVVP Štatistika

VÝCHOVNÉ PORADENSTVO

Úlohy výchovného poradcu na škole:

• informačné : poskytuje pomoc pri riešení otázok, ktoré sa týkajú študijných, profesijných,  poradenských informácií pre žiakov, rodičov, pedagógov.

• odborno-metodické :ide o poskytovanou odborných rád a metodickej pomoci triednym učiteľom, ostatným vyučujúcim

• diagnostické :v týchto súvislostiach ide o presadzovanie a realizáciu metód pedagogickej diagnostiky, metód usmerňovania profesijného vývinu, metód prístupu k problémovým žiakom apod.

• poradenské : ide o poradenskú pomoc a rady poskytované žiakom, rodičom a pedagógom pri riešení individuálnych problémov žiakov / osobnostných, študijných, profesných / .

Výchovnou poradkyňou na našej škole je Mgr. Timea Bussányiová, ktorá Vám  poskytne pomoc alebo radu týkajúcu sa výchovno-vzdelávacieho procesu.

Kontakt:

Tel. na sekretariát : 047 552 31 18

e-mail: t.bussanyiova@gmail.com

Konzultačné hodiny:

Kabinet výchovného poradenstva: streda 9.45 - 12.20 hod.

v prípade potreby -  odporúčam vopred si dohodnúť termín stretnutia

• Gymnázium - Gimnázium
    Hurbanova 34